اثر مزوتراپی ونیدلینگ در رفع چروکها

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 22 ارديبهشت 1397 در ساعت 17 : 21 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مزوتراپی از روش هایی است که میتوان به کمک آن چروک های صورت را تا حد قابل توجهی بهبود بخشید. برای آنکه بتوان نتیجه مطلوب تری از این کار گرفت می توان از روش هایی مانند میکرونیدلینگ ، رادیو فریکانسی ، بوتاکس و ... نیز استفاده نمود.

مزوتراپی جز یکی از روش های درمان های ترکیبی می باشد که در برطرف کردن چروک و آسیب های پوستی نتیجه مطلوب تری خواهند داشت. مزوتراپی با استفاده از آمینواسید ها ، ویتامین ها و آنتی اکسیدان های ضد پیری و اسید هیالورونیک ساخته میشود و پس از تزریق به پوست با فعل و انفعالاتی که در پوست ایجاد میکند باعث میشود که سلول های جدید ساخته شده و جایگزین سلول های از بین رفته شوند و به همین طریق باعث جوانسازی پوست می شود.

در صورتی که مایل به استفاده از داروهای خوراکی و یا کرم ها هستید باید به این نکته توجه نمایید که جذب کرم توسط پوست با سرعت کمی اتفاق می افتد و درصد کمی از کرم ها به سطح زیرین پوست می رسند اما با استفاده از مزوتراپی دارو های مورد نیاز برای جوانسازی پوست با استفاده از دستگاه مخصوص به زیر پوست و ناحیه مورد نظر تزریق میشود و همین کار باعث جذب کامل دارو ها توسط پوست میشود. پس از مدتی خواهید دید که نتیجه کار در مقایسه با دارو هایی که به صورت کرم و خوارکی انجام شده اند بسیار موثر بوده است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :