انواع سایه ابرو

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 22 ارديبهشت 1397 در ساعت 17 : 29 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

سایه ابرو در دو نوع انجام میشود، در مدل اول سایه ابرو از پایین به بالا به صورت ردیفی زده میشود و در نوع دیگر سایه به صورت خاصی از دم ابرو به سمت تاج زده میشود. در نحوه انجام سایه ابرو نیز دو سبک مختلف وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

سبک های اجرای سایه ابرو در دو سبک دات ورک و سبک پرتابی و شیدینگ انجام میشود که برای انجام سبک شیدینگ از سوزن 7 و 9 فلت استفاده میشود. برای انجام سایه ابرو در حالت ردیفی دست آرایشگر می بایست به صورت پرتابی از پایین به بالا به سمت رستنگاه جلو در حرکت باشد و در حالت دیگر دست می بایست به صورت پرتابی از سمت دم به تاج در حرکت باشد.

در صورتی که مایلید تا سایه ابرو را به روش سبک دات ورک استفاده نمایید می بایست از سوزن تک سر و یا سه پاور برای این کار کمک بگیرید که به صورت نقطه نقطه به سمت تاج یا بالا و ردیف مانند پیش رفته تا تمام ابرو را سایه بزنید.

برای استفاده از روش شیدینگ روش کار به نوعی فرق داشته و می بایست ابتدا در ترکیب رنگ ردیف اول که تیره تر است به صورت پرتابی عمل نمود تا یک سوم کل ابرو را به یکی از روش های ردیفی یا دم به تاج کامل نمایید. پس از آن ردیف دوم را با استفاده از محلول شیدینگ رنگ مورد نظر را رقیق تر کرده و به همان صورت پرتاپی ادامه کار را انجام میدهید.

در ردیف آخر که همان ردیف سوم می باشد در ترکیب رنگ مورد نظر شیدینگ استفاده کرده تا به رنگ رقیقتری دست پیدا کنیم و ردیف سوم را هم به صورت پرتابی به اتمام می رسانیم.

در صورتی که مایل به استفاده از سبک دات ورک می باشید به محلول شیدینگ نیازی نیست و سایه چشم با تجمع و پراکندگی نقطه ها بر روی ابرو ایجاد میشود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :