خط چشم و مژه مناسب هر نوع چشم

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 22 ارديبهشت 1397 در ساعت 17 : 25 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بسیاری از دانشجویان و کسانی که مایلند تا در زمینه ی تاتو خط چشم و خط مژه اطلاعات بیشتری به دست آورند با مشکل انتخاب بهترین مدل برای انجام چنین کاری رو به رو هستند که به این دسته از افراد پیشنهاد میکنیم این مقاله از سری مقالات آموزشی به سیما را تا انتها دنبال نمایند.

در صورتی که شخص مراجعه کننده چشمان درشتی داشت تاتوی خط چشم پهن به صورت وی بیشترین زیبایی را خواهد بخشید. در صورتی که شخص مایل بود تا چشمانش کوچکتر و گرد تر نشان داده شود بهترین روش استفاده از خط مژه ای است که در داخل چشم کشیده میشود.

در صورتی که فرد چشمان گود رفته ای دارد می بایست از یک خط چشم باریک و ظریف برای چشمان وی استفاده نمود تا چشمان زیباتری را شاهد باشیم. توجه به این نکته ضرروری می باشد که استفاده از خط مژه برای این چنین چشمانی باعث کوچکتر دیده شدن حجم چشم و در نهایت تاثیر منفی بر روی زیبایی فرد می باشد.

در صورتی که شخص چشمانی از حدقه بیرون زده دارد میتوان با استفاده از رسم یک خط چشم پهن در بالای پلک ها چشمانی زیبا تر را برای وی به ارمغان آورد در این حالت پیشنهاد میشود که خط چشم را کمی پهن تر از حالت عادی انجام دهید تا زیبایی بیشتری را شاهد باشید.

اگر با چشمان ریزی رو به رو هستید بهترین راه استفاده از خط بالا و پایین چشم می باشد. دلیل اینکار این می باشد که در صورتی که در هر دو طرف چشم خط چشم استفاده شود چشم ها درشت تر از حالت معمول دیده میشود.

در صورتی که شخص چشمان فاصله داری دارد می توان از خط چشم های گوشه دار برای وی استفاده نمود به این صورت که خط چشم از گوشه داخلی چشم بیرون بیاید این کار باعث میشود تا فاصله ی بین دو چشم کمتر از حد واقعی دیده شود و چشم ها به هم نزدیکتر شود.

اگر فرد مراجعه کننده دارای چشم هایی بود که به هم نزدیک بودند می توانید خط چشم را از ابتدای چشم کشیده و تا نیمه انرا ادامه دهید به این طریق فاصله ی مطلوبی در بین چشم هادر دید مخاطب ایجاد میشود.

اگر چشم فرد مراجعه کننده دارای چشم های گرد بود می بایست در ابتدای کشیدن خط چشم برای وی خط چشم را نازک بکشید و سپس همراه با ادامه ی آن بر ضخامت خط چشم بیفزایید و در انتها گوشه خارجی چشم را کمی پهن تر کشیده تا به این صورت گردی چش کمتر دیده شود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :