روش های از بین بردن جای تتو

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 22 ارديبهشت 1397 در ساعت 17 : 26 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

روش های متنوعی برای کمرنگ کردن و حتی از بین بردن جای تتو به کار می رود که از جمله ی آنها می توان به پاک کردن جای تتو به وسیله ی لیزر اشاره کرد. این روش بیشتر بر روی پوست های تیره قابل انجام است و برای نواحی چشم ، لب ، ابرو و نواحی بزرگ سطح بدن قابل استفاده است.

نوع دیگری از روش از بین بردن جای  تتو می توان به پوشش دادن آن به وسیله اسکین اشاره نمود. از کالر نیز می توان برای پوشش های کوچک استفاده نمود. از جمله دیگر روش ها میتوان به ناپدید کردن جای تتو به وسیله ی روش های اسیدی و غیر اسیدی اشاره نمود که بیشتر برای نقاط کم سطح بدن بجز چشم و لب مورد استفاده قرار میگیرد.

ساکشن رنگ ، کاپاژ و تغییر تونالیته از دیگر روش ها برای از بین بردن جای تتو می باشد که با توجه به میزان نفوذ و مدت ماندگاری تتو از آنها نیز برای برطرف کردم جای تتو استفاده میشود اما از میان تمامی روش ها استفاده از لیزر دارای امنیت بیشتر می باشد و توسط تمامی مراجع پزشکی نیز مورد تایید قرار گرفته است. برای دریافت نتیجه مطلوب از هر یک از روش های از بین برنده جای تتو گاها می بایست 2 الی 3 بار در ماه به آرایشگاه مراجعه نمود در طی مدت درمان استفاده از کرم های مراقبت کننده و از بین برنده در کنار آموزش مراقب از پوست نیز لازم و ضرور ی می باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :