فیبروز چیست

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 22 ارديبهشت 1397 در ساعت 17 : 28 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

فیبروز یکی از روش هایی است که از آن برای هاشور ابرو استفاده میشود که به انگلیسی phibrows خوانده میشود. این روش که بیشتر با نام میکروبیلدینگ شناخته میشود کاربرد های بسیاری در امر زیبا سازی ابرو بانوان دارد و موهایی که به وسیله ی این تکنیک برای شخص قرار داده میشود بسیار نازک و طبیعی جلوه میکنند.

شاید سوالات بسیاری در زمینه ی هاشور ابرو برای شما پیش آمده باشد که پیشنهاد میکنیم حتما بخش مربوط به هاشور ابرو در وب سایت به سیما را مطالعه نمایید اما در ادامه توضیحات مختصری در رابطه با هاشور ابرو خواهیم زد تا بیشتر با آن آشنا شوید.

در هاشور ابرو سعی میشود با استفاده از خطوط ظریف و کوتاه و به صورتی که طبیعی جلوه نماید مو های مناسبی با توجه به خط روش مو های ابرو شخص برای وی کارگزاری شود تا نواقص رخ داده در قسمت ابروی وی جبران شود. این روش به دلیل حالت طبیعی که در صورت شخص ایجاد میکند بهترین روش برای رفع نواقص صورت شخص شامل قرینه سازی ابرو ، عیوب رخ داده در ابرو ، ریزش ابرو و ... می باشد.

هاشور ابرو از جمله تکنیک های آرایشگری می باشد که با استفاده از دستگاه های پیشرفته ی میکروپیگمنتیشن با جلوه ی بهتر و طبیعی تری بر روی صورت شخص اعمال میشود البته میتوان این تکنیک را به وسیله ی دستگاه میکروبیلدینگ نیز اجرایی کرد.

هاشور ابرو انواع مختلف دارد که از جمله مهم ترین آنها می توان به هاشور خطی کلاسیک ، هاشور هایلایت ، هاشور ریورس ، هاشور ناچرال ، هاشور میکس ، هاشور سه بعدی اشاره نمود که با توجه به نیاز شخص برای وی اجرا میشود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :