کاربرد شت های مختلف آرایشی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 22 ارديبهشت 1397 در ساعت 17 : 17 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

قلم‌ موی زیرسازی مخروطی

استفاده از کرم پودر های مایع برای آنکه بیشترین استفاده را بتوان از آنها داشت  می بایست به وسیله ی قلموی زیر سازی مخروطی انجام گیرد. برای شروع بهتر است با بخش هایی از صورت شروع کنید که نیازمند پوشش دهی بیشتری هستند و کار را با ضربه های رو به پایین آغاز نمایید تا کرم پودر به آرامی بر روی پوست قرار گیرد.

قلم‌ موی زیرسازی گرد

در صورتی که مایل هستید تا کرم به صورت خود اضافه کنید بهتر است که از قلم موی زیر سازی گرد استفاده نمایید. در صورت استفاده از این قلمو خواهید دید که کرم پودر مایع به خوبی و به طور یکنواخت بر روی پوست پخش میشود و میتوان یک زیر سازی بی نظیر را به وسیله ی آن انجام دهید.

قلم‌ موی تخت

یکی از موادی که در آرایش از آن استفاده میشود کانسیلر ها می باشند که برای دریافت بهترین نتیجه از آنها میتوان از قلموی تخت استفاده نمود. برای پوشاندن خطوط چهره و همچنین اطراف چشم میتوان از سر تخت این قلمو کمک گرفت. میتوانید از یک طرف این قلمو برای مالیدن کانسیلر به زیر چشم و از طرف دیگر آن به جهت ترکیب کردن آن استفاده نمایید.

قلم‌ موی باریک

از قلموی باریک نیز می توان به جهت به کار بردن کانسیلر استفاده نمود اما استفاده از این نوع قلمو در مقایسه با قلموی تخت تفاوت هایی دارد. از این مدل قلمو بیشتر برای آرایش نقاطی مانند گوشه چشم ها و اطراف بینی که نیاز به ظریف کاری خاصی دارند استفاده میشود همچنین از قلموی باریک میتوان به جهت پوشاندن لکه های کوچک بر روی پوست استفاده نمود.

برس پنکیک

برس پنکیک وسیله ای است که از آن برای به کارگیری کرم پودر فشرده استفاده میشود ، این قلمو که سر پرزدار و گرد آن بیش از هر چیزی شهرت دارد دارای موهای غیر متراکم و آزاد می باشد. به جهت استفاده از ابرس بنکیک می بایست آنرا بر روی پنکیک بکشید و قبل از آنکه کرم پودر را به صورت بمالید کمی برس پپنکیک را تکان دهید تا پودر های مازاد آن آزاد شده و از برس جدا شوند و سپس سر برس را با نرمی روی پوست بکشید.

قلم‌ موی رژگونه

نوع خاصی از قلمو موجود می باشد که به قلموی رژگونه معروف می باشد این قلمو دارای سری گرد و نرم می باشد و برای استفاده از آن می بایست ابتدا خطوط گونه را پیدا کنید. به جهت پیدا کردن خط گونه می توانید به صورت خنده لبها را کمی جمع کتید تا خط های مربوط به گونه پدیدار شوند و پس از آن با قلموی مخصوص رژ گونه را از پایین گونه به سمت بالا بمالید.

قلم‌ موی زاویه‌دار

در کنار استفاده از قلموی رژگونه از قلموی زاویه دار نیز استفاده میشود زیرا با استفاده از زاویه ی مناسبی که در سر گرد این قلمو وجود دارد میتوان سایه مناسب تری بر روی گونه ایجاد نمود.

قلم‌ موی مخصوص سایه‌زدن

برای هر کاری در مبحث آرایش صورت ابزار مخصوص به آن در نظر گرفته شده است. مبحث سازه زدن بر روی گونه ها نیز یکی از این بخش ها می باشد که شما می توانید به وسیله ی قلموی مخصوص سایه زدن اقدام به ایجاد سایه بر روی گونه های خود و یا مشتری هایتان نمایید همچنین این قلمو توانایی به کار گیری در مرحله ی زیر سازی را نیز دارا می باشد.

قلم‌ موی بادبزنی

استفاده از پودر های فیکس کننده میتواند جز آخرین کار هایی باشد که شما میتوانید انجام دهید. برای اینکار میتوانید از قلموی بادبزنی استفاده نمایید این ابزار با سر پهن و بادبزنی شکل خود میتواند پودر های فیکس کننده و برنزه کننده  را به خوبی در سطح پوست قرار دهد و زیبایی شما را دو چندان کند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :