لیزر مو های زائد

به غیر از مو هایی که بر روی سر و بر روی صورت آقایان می روید ما بقی موهای بدن با نام عامیانه موهای زائد شناخته میشوند و افراد زیادی همه ساله مایلند تا این موهای زائد را حذف و یا رشد آنها را برای مدتی به تعویق اندازند. از روش های درد آور و قدیمی برای این کار کندن و یا موم انداختن آن بخش از بدن فرد است مه چنین کاری جز کارهایی است که رشد موهای زائد را برای مدتی به تعویق می اندازد و به دلیل وجود پیاز مو در زیر پوست همچنان رویش مو ادامه پیدا میکند این در حالی است که تقریبا تمامی افرادی که برای حذف مو های خود اقدام میکنند مایلند تا مو های زائد آنها به صورت دائمی برداشته شود .

در صورتی که شما نیز به فکر حذف دائمی مو های زائد خود هستید به شما لیزر موهای زائد را پیشنهاد میکنیم تا به وسیله ی آن مو های زائد بدن خود را به صورت دائمی از بین ببرید. لیزر موهای زائد یک روش پزشکی است که در آن پزشک معالج با استفاده از دستگاه مخصوص  با تاباندن نور های جهنده نسبت به از بین بردن مو های قسمت مربوطه اقدام مینماید.

نور ساطع شده از دستگاه از لایه های پوست شخص عبور میکند و به فولیکول های موی وی می رسد در این مرحله به دلیل حرارت بالای اشعه ی وارد شده در زیر پوست فولیکول مو آسیب می بیند و رشد آینده ی مو را تحت تاثیر خود می گذارد. این روش درمانگر یکی از عمومی ترین روش هایی است که برای حذف موهای زائد  که به افراد دارای پوست روشن و تیر نیز توصیه میشود.

با استفاده از لیزر میتوانید رشد موهای خود را به حد قابل توجهی کاهش دهید ولی برای آنکه بخواهید به صورت دائمی بدنی عاری از موهای زائد داشته باشید میبایست به صورت دوره ای نسبت به تمدید لیزر موهای زائد بدن خود اقدام نمایید.

لیزر موهای زائد دارای  مزایای بسیاری است که مهم ترین آنها را میتوان دقت و سرعت بالا در نظر گرفت به این صورت که شما ممکن است بخواهید فقط برخی از قسمت های بدنتان لیزر شود، لیزر توانایی دارد که بدون آسیب رساندن به سایر نقاط به طور متمرکز موهای بخش های مورد نظر را از بین ببرد.

سرعت بالا به این صورت است که لازم نیست مانند کشیدن و یا موم اندازی ساعت ها منتظر بمانید و از لحظه مراجعه به مطب میتوانید اقدامات درمانی خود را شروع نمایید. مورد بعدی که استفاده از لیزر را نسبت به سایر روش ها مناسب کرده است تاثیر زیاد این روش می باشد زیرا بسیاری از افراد بین 3 الی 7 جلسه مو های خود را به طور دائمی از دست می دهند.

در صورتی که مایلید تا از روش لیزر موهای زائد، مزایا ، معایب و خطرات احتمالی آن آگاه شوید به شما پیشنهاد میکنیم با شماره های آنوزشگاه تماس بگیرید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :