لیفت و لمینت مژه

بسیاری از بانوان دوست دارند تا مژه هایی پر پشت تر داشته باشند بسیاری از این افراد به دنبال قرار دادن مژه مصنوعی می روند اما باید بدانید که مژه مصنوعی به دلیل آنکه از چسب های نگهدارنده برای اتصال آن به پلک استفاده میشود و همچنین وزن سنگینی که بر روی پلک ها قرار میدهد برای استفاده طولانی مدت مناسب نیستند .

یکی از روش هایی که میتوان از آن برای زیبا تر کردن مژه استفاده کرد لیفت و لمینت مژه می باشد در بیشتر مواقع این کار در آرایشگاه های زنانه انجام میشود که همین امر علاقه مندان زیادی را به سمت یادگیری طریقه انجام لیفت و لمینت مژه سوق داده است و افراد بسیاری مایلند تا با یادگیری این حرفه هم از نظر درامدی برای خود حرفه ای آموخته باشند و هم اینکه بتوانند زیبایی بیشتری را به اطرافیان خود هدیه دهند.

اصلی ترین ماده ای که برای لیفت و لمینت مژه استفاده میشود کراتین می باشد. البته در کنار کراتین مواد دیگری نیز استفاده میشود ولی به طور عمده کراتین اصلی ترین و موثر ترین ماده در این زمینه می باشد. در برخی موارد ممکن است آرایشگر در صورتی که آموزش کافی و تخصصی ندیده باشد در انجام این کار خطاهایی انجام دهد که بعضا جبران ناپذیر باشد به همین جهت پیشنهاد ما به کسانی که به دنبال آموزش لیفت و لمینت مژه هستند این است که به سراغ آموزشگاه های مجازی که دارای مدارک تخصصی و تجربه کافی در این زمینه هستند روند.

لیفت مژه می تواند در نهایت موجب ضخیم دیده شدن و پر پشت شدن مژه های شخص شود. در این روش پس از قطور سازی مژه ها ، مژه های پلک بالا را رو به بالا و مژه های پلک پایین را رو به پایین خم کرده و به این صورت باعث زیباتر شدن مژه های شخص میشوند. از طرفی به دلیل اینکه مژه ها به بالا و پایین هدایت شده اند باعث پر پشتی بیشتر آنها و همچنین درشت تر نشان دادن چشم ها میشوند .

توجه داشته باشید که لیفت و لمینت مژه به صورت دائمی نمی باشد و با توجه به فرد میزان زمانی که بر روی مژه ها می ماند متغیر است ولی به طور میانگین می توان بین دو تا سه ماه ماندگاری را برای این روش متصور بود ولی بهتر است پس از کمرنگ شدن اثرات آن برای تمدید لیفت و لمینت مژه مجددا به آرایشگاه مد نظر خود مراجعه نمایید.

حتما توجه داشته باشید در صورتی که به دنبال یادگیری روش لیفت و لمینت مژه هستید به آموزشگاه های معتبری همچون به سیما مراجعه نمایید تا به بهترین نحو ممکن آموزش های مورد نیاز به شما داده شود تا بتوانید برای اطرافیان و یا مشتریان آینده خود لیفت و لمینت مژه را با کمترین عوارض انجام دهید. برخی عوارضی که در صورت نا آشنا بودن با این روش میتواند برای شخص پیش آید عبارت است از : حساسیت، آلرژی ، التهاب، تورم پلک ها و... که تنها با یک آموزش صحیح می توانید با این موارد و روش های جلوگیری از این عوارض آشنا شوید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :