میکروپیگمنتیشن

شاید شما هم جز آن دسته از خانم هایی باشید که دوست دارید همیشه آراسته و زیبا باشید ولی فرصت اینکه مدارم به آرایش صورت خود برسید را ندارید و به دنبال راهی برای دائمی کردن آرایش خود می گردید. در ادامه به شما خواهیم گفت که راز زیبایی دائمی شما چیست و برای به دست آوردن ظاهری زیبا در طول روز باید چکار کنید.

روشی که امروزه در بسیاری از تبلیغات آرایشگاه ها از آن نام برده میشود آرایش دائم یا همان میکروپیگمنتیشن می باشد. در این روش رنگ های آرایشی به صورت طبیعی بر روی صورت شما قرار داده میشود و شما را به فردی تبدیل می کند که به صورت شبانه روزی آراسته است و نیازی به تمدید آرایش نخواهد داشت.

طریقه انجام ميكروپيگمنتيشن

در روش ميكروپيگمنتيشن با استفاده از اصول عملی و پزشکی آرایشگر سعی میکند با استفاده از دستگاه های استاندارد و لوازم یکبار مصرف آرایش دائمی را بر روی صورت مشتری پیاده سازی نماید. در این روش رنگدانه های زیست سازگار را در عمق مشخصی از پوست قرار میدهند تا زیبایی بیشتری در جلوه ی فرد ظاهر شود.

میکروپیگمنتیشن چیست؟

تتو یکی از روش های قدیمی تثبیت آرایش می باشد که به صورت سنتی انجام میشده است اما امروزه استفاده از این روش به دلیل نداشتن بازدهی لازم و همچنین درد و خونریزی زیاد به نوعی منسوخ شده است و بسیاری از افراد برای آنکه آرایشی دائمی داشته باشند به میکروپیگمنتیشن روی آورده اند که مدت زمان طولانی تری بر روی پوست می ماند ، درد کمتری دارد و زیبایی بیشتری به فرد می بخشد.

ميكروپيگمنتيشن در آرایشگری چه کاربردی دارد؟

در حوزه آرایشگری می توان از ميكروپيگمنتيشن برای بهبود ظاهر پلک ها ، جایگزین کردن ابرو های از دست رفته و متقارن سازی آنها ، بهبود خط لب، تقویت کننده مژه و بسیاری از موارد دیگر که میتوان به وسیله ی ميكروپيگمنتيشن آنرا را بهبود بخشید.

از کاربرد های دیگر میکروپیگمنتیشن میتوان به: از بین بردن جای بخیه، از بین بردن لک ها و اسکار های پوستی، همرنگ سازی نقاط بدن با یکدگیر به خصوص نقاطی که دارای ماه گرفتگی شده اند نیز اقدام نمود.

تفاوت تاتو با ميكروپيگمنتيشن در چیست؟

میتوان گفت ميكروپيگمنتيشن تقریبا مشابه تاتو می باشد ولی تفاوت هایی با تتو دارد که از مهم ترین آنها می توان به شیوه کار و درد و التهاب کمتر اشاره نمود. در این روش دانه های مو در جهت مو های طبیعی با رنگی ملایم در سطح پوست کاشته می شوند و باعث زیبا تر شدن چهره فرد می شوند. در صورتی که مایلید تا پوستی شفاف و زیبا داشته باشید میتوانید با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :