درباره ما

10 / 10
از 1 کاربر

آموزشگاه مراقبت زیبایی به سیما در دو شعبه واقع در سرسبز و صادقیه ی تهران در سال 1386 توسط خانم دکتر مهری رضایی فارغ التحصیل رشته ی پزشکی علوم پزشکی تهران در رشته ی پوست و زیبایی تاسیس شد. این آموزشگاه همه ساله با توجه به محبوبیت رشته ی مراقبت های زیبایی نزد بانوان صد ها دانشجو را آموزش داده و در نهایت پس از گذراندن دوره آموزشی و کسب نمرات قبولی در آزمون ها ی مربوطه به آنها گواهینامه سپری کردن دوره آموزشی را اعطا می نماید.

میکروپیگمنتیشن دائمی یکی از انواع آرایشی است که بانوان به آن علاقه بسیاری داشته و بسیاری از افراد به دنبال یادگیری آن هستند دکتر رضایی با توجه به اطلاعات علمی کامل در زمینه آناتومی و فیزیولوژی بدن ،  بیماری های مرتبط و کنتراندیکاسیونها و مراقبت های قبل و بعد از انجام عمل میکروپیگمنتیشن میتوانند بهترین استاد در زمینه ی انجام این عمل باشند.

در آموزشگاه های به سیما تمامی دستگاه هایی که مورد استفاده قرار میگیرند دارای مجوز وزرات بهداشت می باشند و برای آموزش ها و همچنین انجام عمل های زیبایی پوست از لوازم یک بار مصرف استفاده میشود. تا هم دانشجویان و هم مراجعین از این نظر خیالی آسوده داشته باشند.

در مواردی که در ادامه گفته خواهد شد از آرایش دائم و یا همان میکروپیگمنتیشن استفاده میشود:

اصلاح شکل ابروها ، قرینه سازی ، هاشور ابرو ، خط چشم و خط مژه ، برجسته سازی لب ها ، رفع عیوب ، خط لب ، دکاپاژ و ریموور تاتوهای قبلی ، اصلاح عیوب پوست ، اسکار ، سوختگی ، لک ، ویتلیگو ، ماه گرفتگی ، ترمیم مو ، مزوتراپی ، میکرونیدلینگ ، جوانسازی

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :